14 лист. 2014

Третій (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Третій (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 29 листопада 2014 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради. Відкриття конкурсу відбудеться о 9 год. Виконання конкурсних робіт – із 9.30 до 13.30. Методистам, які відповідають за викладання української мови і літератури, до 15 листопада за т. 64-95-22 необхідно підтвердити участь у Конкурсі, повідомити про дату заїзду і потребу в проживанні. Члени журі (наказ Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 12 вересня 2014 року № 194) запрошуються 29 листопада 2014 року на 13 годину 30 хвилин в обласний інститут (каб. 208). Член журі не може бути керівником команди. Повідомляємо, що за рішенням членів журі для участі у ІІІ (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка запрошуються такі учні:
10 січ. 2014

Різдвяні педагогічні зустрічі

10 січня 2014 року у приміщенні Черкаського обласного інституту післядипломної освіти відбулися традиційні Різдвяні педагогічні зустрічі, присвячені пам’яті О.А.Захаренка.
25 лист. 2013

Обласний конкурс творчих есе «Образ Шевченка на карті Черкащини»

В жовтні 2013 року проходив обласний конкурс творчих есе «Образ Шевченка на карті Черкащини» присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. На конкурс надійшло 28 творчих робіт
25 жовт. 2013

Методична сесія для завідувачів районними, міськими методичними кабінетами

З 22 по 24 жовтня 2013 року проводилась методична сесія для завідувачів районними, міськими методичними кабінетами з актуальних питань розвитку освіти в Україні та регіональних особливостей Черкащини. 22 жовтня учасники методичної сесії та працівники інституту взяли участь у роботі V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка проводилась Міністерством освіти і науки, Національною академією педагогічних наук України та компанією «Виставковий Світ» у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
18 жовт. 2013

Інтернет-олімпіади 2013/2014 навчального року

В Черкаській області за допомогою тестової системи "ЗНАЙКА" проведено інтернет-олімпіади з навчальних дисциплін: фізика, астрономія, математика, хімія, біологія, історія, правознавство, географія, економіка, російська мова, українська мова та література.