Обласний конкурс творчих есе «Образ Шевченка на карті Черкащини»

25 лист. 2013
В жовтні 2013 року проходив обласний конкурс творчих есе «Образ Шевченка на карті Черкащини» присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. На конкурс надійшло 28 творчих робіт

Переможцями стали:

1 місце «Замальовки подорожнього»

Робота учнів 11 класу: Темченко Наталії, Кучеренко Ольги та Решетник Вікторії, вчитель Гонтарук Тетяна Леонтіївна, Уманська спеціалізована школа

I-III ступенів №12 із поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області.

2 місце «До Тебе, Кобзарю!»

Робота Степаненко Аліни Михайлівни, учениці 11 класу, вчитель Власенко Ганна Василівна, Нехайківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради Черкаської області.

3 місце «По світу ясному, по світу тихому…»

Робота Назарової Луїзи учениці 9-А класу, вчитель З.А.Смик, Золотоніської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради Черкаської області.

Лауреати:

- «Мій Шевченко». Робота Довбнюк Вероніки Василівни, 9 клас, вихованки літстудії «Вітрила» районного Будинку дітей та юнацтва керівник Поліщук Людмила Луківна Тальнівський районний Будинок дітей та юнацтва

- «Образ Шевченка на карті Черкащини». Робота Гресь Ліани Юріївни,учениці 11класу Учитель Буряк Марина Іванівна, Демківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Драбівського району Черкаської області.

- «Образ Шевченка на карті Черкащини». Робота Харсун Дарії Володимирівна учениці 5 класу, вчитель Лут Тетяна Олександрівна Ленінський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області.

- «До Шевченківських святинь». Робота Шульц Юлії Леонідівни учениці 10 класу, вчитель Марченко Віра Степанівна, Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради Черкаської області.

- «Образ Шевченка на карті Черкащини». Робота Коваленко Катерини Ігорівни, учениці 11 класу, вчитель Улан Лідія Миколаївна, Баландинська загальноосвітня школа I- III ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області.

- «Образ Шевченка на карті Черкащини». Робота Мовчан Євгенія Васильовича, учня 10 класу, вчитель Мовчан Ніна Іванівна, Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області.

-  «Образ Шевченка на карті Черкащини». Робота Мозгової Карини ,учениці 9 класу, вчитель Тесленко Ольга Миколаївна, Демківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Драбівського району Черкаської області.