ПЕДАГОГІЧНІ ІНТЕРНЕТ-КЛУБИ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

1 вер. 2023

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2024"

Повідомляємо, що всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2024» буде проходити у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література» та «Фізика».
26 січ. 2023

До Черкас приїхав міністр освіти України

Сьогодні в місті з робочим візитом перебував Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
1 серп. 2022

Верховна Рада Україна прийняла Закон, який пришвидшить цифрову трансформацію освіти

Верховна Рада Україна ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування інтегрованих інформаційних систем у сфері освіти», реєстр. №7396.
27 квіт. 2022

ВІДБУЛАСЯ ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПИТАНЬ ВКЛЮЧЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»

26 квітня 2022 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» фахівцями ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти інституту для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами та проходять пролонговані курси підвищення кваліфікації за накопичувальною системою за комплексом сертифікаційних заходів була організована і проведена творча майстерня «Розвиток компетентності педагогічних працівників з питань включення в освітній процес дітей з особливими освітніми потребами» в дистанційному режимі.
16 квіт. 2021

Впровадження та ведення електронних класних журналів та учнівських щоденників за допомогою освітнього порталу NZ.UA

Вебінар буде проведено на каналі YouTube 15 квітня 2021 року о 14.00.
21 груд. 2019

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»

ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ІІ (РЕГІОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»
9 квіт. 2019

XXIV Обласна педагогічна виставка "Інноваційний пошук освітян Черкащини"

09-11.04. 2019 року запрошуємо відвідати XXIV Обласну педагогічну виставку "Інноваційний пошук освітян Черкащини" в КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" з 9.00 - 16.00.
2 лют. 2019

Конкурс ім. Тараса Шевченка

Школярі та студенти Черкащини взяли участь у фіналі конкурсу ім. Тараса Шевченка
19 вер. 2018

Відбудеться Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій

20, 21 вересня 2018 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбудеться Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.
18 квіт. 2018

XХІІІ ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА “ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ”

18-20 квітня Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників запрошує всіх бажаючих долучитися до освітянського форуму педагогічної творчості і віднайти для себе ті родзинки досвіду, які забезпечать подальше зростання і надзвичайну ошатність.