ПЕДАГОГІЧНІ ІНТЕРНЕТ-КЛУБИ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

9 лист. 2016

Тренінги для учителів англійської мови

Відбулися тренінги для молодих учителів англійської мови
6 лист. 2016

Закон “Про освіту”

Закон “Про освіту”, з якого почнеться Нова українська школа, прийнятий за основу
23 жовт. 2016

VІІI Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

23 вересня 2016 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проведено очний тур VІІI Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.
23 трав. 2016

Обласний Інтернет-конкурс «Україна починається з тебе»

Згідно з Указом Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 і листа МОН № 1/3-148 від 24 березня 2016 року «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» оголошує обласний українознавчий Інтернет-конкурс для старшокласників «Україна починається з тебе» (В. Чорновіл), який відбудеться 23 травня 2016 року о 16 год. 00 хв.
12 квіт. 2016

ХХІ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини – 2016».

12 квітня відбулося урочисте відкриття ХХІ обласної педагогічної виставки , на якому були присутні заступник голови - керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль; перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко; начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський; ректор КНЗ « Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна; голова Черкаського обкому профспілки Ольга Жалдак; представники органів управління освітою, навчальних закладів області, у т.ч. ВНЗ, регіональних представництв видавництв, ЗМІ.
24 лют. 2016

VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

В КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
30 січ. 2016

Міжнародний конкурс знавців української мови

ІV (фінальний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
27 січ. 2016

КОНКУРС "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2016"

В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти відбувся фінал ІІ етапу конкурсу "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2016"
20 лист. 2015

Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році

19-20 листопада в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників проходив обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році.
20 бер. 2015

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2015»

Відповідно до Умов та порядку проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» відбудеться 20 березня 2015 року о 15.00 в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників