клас | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу, район | Загальна к – ть балів | Місце |
5 | Козуля Ілона Володимирівна | Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради | 20 | І |
5 | Селезень Євгеній Сергійович | Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради | 16 | ІІ |
5 | Юрченко Ілля Олексійович | Тальнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради | 15 | ІІІ |
5 | Лушпіган Дарина Олексіївна | Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради | 13 | IV |
5 | Івануса Оксана Дмитрівна | Драбівський навчально-виховний комплекс НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради | 12 | V |
5 | Пелипенко Мар’яна Володимирівна | Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» | 10,5 | VІ |
5 | Цибульська Ванесса Богданівна | Лисянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» Лисянської районної ради | 10,5 |
5 | Лейченко Олександра Ярославівна | Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 | 10 | VІІ |
5 | Пильгук Олеся Сергіївна | Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради | 10 |
6 | Зайва Юлія Вікторівна | Смілянський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Смілянської міської ради | 22,5 | І |
6 | Цинда Дар’я Геннадіївна | Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІ ступенів Черкаської облради | 20 | ІІ |
6 | Ващенко Тетяна Олександрівна | Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради | 18 | ІІІ |
6 | Решетняк Юлія Олександрівна | Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради | 17,5 | IV |
6 | Звіряка Ірина Віталіївна | Вишнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради | 16 | V |
6 | Обмок Інна Олексіївна | Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лисянської райради | 14 | VІ |
6 | Єлютіна Яна Віталіївна | Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів | 13 | VІІ |
6 | Максименко Андрій Олександрович | Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради | 10,5 | VІІІ |
7 | Бокарьова Анастасія Ігорівна | Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В. Т. Сенатора» Смілянської міської ради | 21 | І |
7 | Синельникова Дар’я Євгеніївна | Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради | 20 | ІІ |
7 | Лук’янець Інна Володимирівна | Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Драбівської районної ради | 18 | ІІІ |
7 | Поленякіна Анна Іванівна | Єрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області | 17 | IV |
7 | Мальчик Анастасія Анатоліївна | Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лисянської районної ради | 16 | V |
7 | Мачульська Валерія Олександрівна | Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Євгенії Гуглі Смілянської районної ради | 14 | VІ |
7 | Клюковська Анастасія Павлівна | Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської районної ради | 12 | VІІ |
8 | Новіцька Ольга Володимирівна | Черкаська гімназія № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради | 22 | І |
8 | Суворова Валерія Юріївна | Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської райради | 17 | ІІ |
8 | Купріянець Богдана Русланівна | Маньківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради | 14 | ІІІ |
8 | Богма Катерина Богданівна | Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради | 12 | IV |
8 | Борисова Надія Валеріївна | Почапинський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради | 11 | V |
8 | Охрімчук Влада Олегівна | Золотоніська спеціалізована школа № 1 Золотоніської міської ради | 11 |
8 | Катриченко Анастасія Олександрівна | Мокрокалигірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів | 10 | VІ |
9 | Сало Ірина Вікторівна | Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради | 24 | І |
9 | Дубова Євгенія Юріївна | Медведівська ЗОШа І-ІІІ ступенів ім. М. Залізняка Чигиринської районної ради | 19 | ІІ |
9 | Шуляк Катерина Олександрівна | Осітнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Христинівської районної ради | 18 | ІІІ |
9 | Бортніченко Владлена Олександрівна | Уманської міської гімназії Уманської міської ради | 17 | IV |
9 | Мороз Марина Віталіївна | Монастирищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Монастирищенської райради | 17 |
9 | Кріт Оксана Миколаївна | Деренківецький НВК «ДНЗ – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради | 16 | V |
9 | Харенко Діна Олександрівна | Сагунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради | 16 |
9 | Жежерун Юлія Іванівна | Канівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міської ради | 14,5 | VІ |
9 | Степаненко Аліна Вадимівна | Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської райради | 11 | VІІ |
10 | Варданян Амалія Мануелівна | Домантівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради | 25 | І |
10 | Толстюк Діана Анатоліївна | Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради | 22,5 | ІІ |
10 | Коваленко Тетяна Ігорівна | Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради | 22 | ІІІ |
10 | Бідна Владислава Русланівна | Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради | 19 | ІV |
10 | Зима Аліна Геннадіївна | Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради | 18 | V |
10 | Рахімов Руслан Ігорович | Тальнівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» Тальнівської районної ради | 18 |
10 | Коміренко Олександра Ігорівна | Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області | 17 | VІ |
10 | Бабак Ярослава В’ячеславівна | Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради | 17 |
10 | Мамбик Антоніна Георгіївна | Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради | 16,5 | VІІ |
10 | Янішевська Валерія Євгеніївна | Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської районної ради | 16,5 |
11 | Мачулка Ангеліна Вадимівна | Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради | 25 | І |
11 | Дмитренко Тетяна Сергіївна | Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Євгенії Гуглі Смілянської районної ради | 21,5 | ІІ |
11 | Солодько Вікторія Олегівна | Тальнівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» Тальнівської районної ради | 21 | ІІІ |
11 | Кравченко Ілона Павлівна | Паланська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської райради | 19,5 | IV |
11 | Савіцька Ольга Костянтинівна | Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради | 18 | V |
11 | Бодня Ольга Володимирівна | Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Корсунь-Шевченківської районної ради | 14 | VІ |
11 | Журик Яна Олександрівна | Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради | 12,5 | VІІ |
11 | Черненко Ірина Володимирівна | Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради | 11 | VІІІ |