Міжнародний конкурс знавців української мови

30 січ. 2016
В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників пройшов ІV (фінальний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

30 січня 2016 року в Комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІV (фінальний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Ректор інституту Наталія Миколаївна Чепурна та завідувач кафедри української літератури і компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, представник Ліги українських меценатів Володимир Трохимович Поліщук привітали 45 переможців ІІІ етапу та їхніх наставників і вручили їм грамоти, подяки й цінні подарунки. До привітань приєдналися школярі й педагоги навчальних закладів Городищенського району, зокрема танцювальний колектив «Ольша», вокальне тріо Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, які потішили присутніх своїм творчим талантом. Зі словами подяки до всіх учителів звернулася одна з учасниць конкурсу, третьокласниця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Ель Анссарі Маліка Абдельазізівна.

Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу. Тож щиро бажаємо нашим юним знавцям української мови перемоги!