КОНКУРС "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2016"

27 січ. 2016
В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся фінал ІІ етапу конкурсу "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2016"

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСНИХ ВИПРОБУВАНЬ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2016», ЯКІ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЯТИ ЧЕРКАЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ, СТАЛИ:

1. Бурлака Олена Вікторівна, учитель історії Городищенського економічного ліцею  Городищенської районної ради.

2. Отземка Василь Миколайович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Квітчанського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради.

3. Бегерська Алла Володимирівна, учитель математики Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит»» Монастирищенської районної ради.

4. Назаренко Наталія Олексіївна, учитель англійської мови Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.