Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році

20 лист. 2015
19-20 листопада в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників проходив обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році.

Конкурс проводився на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2015 № 962 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році, відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1459 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2012 р. за № 27/20340, та з метою сприяння зростання престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади.

У 2015 році Конкурс був проведений у таких номінаціях: «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів», «Класний керівник 10-11 класів».

У заочно-дистанційному етапі обласного туру Конкурсу взяли участь переможці районних та міських турів – класні керівники 5-11 класів – вчителі загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи, які мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» розглянули 51 конкурсну роботу.

За результатами заочно-дистанційного етапу до участі в очному турі обласного турі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» були запрошені по 3 кращих класних керівника у кожній номінації. За результатами конкурсних змагань місця розподілились наступним чином:

У номінації 5 – 7 класи

І місце - Тарасенко Зоя Віталіївна, класний керівник Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради;

ІІ місце - Кононенко Світлана Іванівна, класний керівник Великоканівецького навчально виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради;

ІІІ місце - Скубенко Тетяна Миколаївна, класний керівник Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради.

У номінації 8 – 9 класи

І місце - Тіторенко Валентина Петрівна, класний керівник Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

ІІ місце - Нагорняк Людмила Олександрівна, класний керівник Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городищенської районної ради;

ІІІ місце - Іващенко Лариса Анатоліївна, класний керівник Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради;

У номінації 10 – 11 класи

І місце - Бузенко Світлана Анатоліївна, класний керівник Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради;

ІІ місце - Грицик Людмила Миколаївна, класний керівник Комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської обласної ради;

ІІІ місце - Яковенко Анатолій Володимирович, класний керівник Смільчанецького навчально виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради.

Переможці і лауреати обласного туру конкурсу отримали Дипломи Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та цінні подарунки.

Бажаємо переможцям Конкурсу успіху у Всеукраїнських змаганнях!