VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

24 лют. 2016
В КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

13 лютого 2016 року в Комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувсяVI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ректор інституту Наталія Миколаївна Чепурна та голова журі обласного етапу змагань, доцент кафедри української літератури і компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Валентина Михайлівна Коваленко привітали 38 переможців ІІІ етапу та їхніх наставників і вручили їм грамоти, подяки й цінні подарунки. До урочистостей приєднався й голова Драбівської районної радиВолодимир Дзега, який продекламував поезію Т. Шевченка «Чигрине, Чигрине…». Своїм творчим талантом потішили присутніх і школярі та педагоги навчальних закладів Драбівщини, зокрема дитячий танцювальний колектив «Дивоцвіт»районної школи мистецтв та вокальний ансамбль «Нова хвиля» районного будинку дитячої творчості.

Цього ж дня роботи учнів і студентів будуть відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.