Освіта - це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях. Джон Хіббен

Освіта - це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях. Джон Хіббен

Освіта - це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях.  Джон Хіббен (1861-1933, экс-президент Принстонского университета)

Від лікарів і вчителів зазвичай вимагають дива, але якщо диво здійснюється — ніхто не дивується.   Марія фон Ебнер-Ешенбах (1830—1916, австрійська письменниця)

Для того щоб навчити іншого, потрібно більше розуму, ніж для того щоб навчитися самому.   Мішель Монтень (1533 — 1592, французький філософ)

Людина завжди навчається лише у тих, кого любить. Ті, у яких ми вчимося, правильно називаються вчителями, але не всякий, хто вчить нас, заслуговує це ім’я.     Йоганн Вольфганг Гете (1749—1832, німецький поет)

Ми повинні самі вірити в те, чому навчаємо наших дітей.  Вудро Вільсон (1856 — 1924, двадцять восьмий президент США

Гарних методів існує рівно стільки, скільки існує добрих вчителів.   Дьердь Пойя (1887— 1985, угорський, американський математик та педагог, популяризатор науки)

Навчити людину бути щасливою — не можна, але виховати її так, щоб він був щасливим, можна.     Антон Макаренко (1888—1939, радянський педагог і письменник)

Мова рідна, слово рідне,

хто вас забуває,

той у грудях не серденько,—

тільки камінь має.

Т.Шевченко

Інтернет-спільнота  вчителів трудового навчання

Інтернет-клуб для практичних психологів "ПСІ - ЦЕНТР"

Офіційний сайт Степанової Наталії Михайлівни, методиста лабораторії гуманітарних дисциплін, завідувачки Центру громадянської освіти КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради"

Сайти організацій

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 квіт. 2018
XХІІІ ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА “ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ”
18-20 квітня Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників запрошує всіх бажаючих долучитися до освітянського форуму педагогічної творчості і віднайти для себе ті родзинки досвіду, які забезпечать подальше зростання і надзвичайну ошатність.

21 бер. 2018
ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ПЕРШІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РАМКАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

20 груд. 2017
«Учитель року−2018»

27 квіт. 2017
ОБЛАСНА ВИСТАВКА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ
На базіі Черкаського ОІПОПП 25 - 28 квітня проведена ХХІІ обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».

30 бер. 2017
Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії
У Черкасах з 24 по 28 березня проходила ХХІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії.

18 лют. 2017
ВІДБУВСЯ ІV ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
18 лютого 2017 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся ІV (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.