ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

21 бер. 2018
ПЕРШІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РАМКАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

16-18  березня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбулися тренінги для 200-от вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти  м. Черкас  та Черкаського району,  які будуть викладати англійську мову у 1-х класах 2018-2019 навчальних  роках.   Тренери – агенти - змін  Пахомова Т. Г.,  Прасол Л.І .,Лисенко Н.А  Лиса С.О., Момот Ю.В,  Уманець О.О. разом з учасниками працювали за програмою, розробленою  Британською Радою в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час  проведення  тренінгів навчання проводилось через рефлексію власної фахової діяльності, шляхом самoоцінювання та співпраці з іншими вчителями, а також  - через усвідомлення власної ролі учителя  як організатора процесу навчання, що зосереджує особливу увагу на  учiнні  та навчальних досягненнях учнів. На завершення програми вчителі визначили новітні  підходи до добору змісту та організації навчального процесу, умітимуть застосовувати ефективні технології навчання мови у комунікативному контексті та навчанню умінь 21 століття. Наступним етапом для вчителів  буде проходження он-лайн курсу на освітній платформі Британської ради видавництва Кембриджского університету та екзаменаційного департаменту Кембриджского університету за підтримки Міністерства освіти  і науки України.