«Учитель року−2018»

20 груд. 2017

За результатами конкурсних випробувань на всеукраїнському етапі конкурсу педагогічну честь Черкащини захищатимуть:
• у номінації «Німецька мова» − учитель німецької мови Першої міської гімназії Черкаської міської ради Надія Карнаухова;
• у номінації «Українська мова і література» − учитель української мови і літератури Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради;
• у номінації «Фізика» − учитель фізики та інформатики Черкаської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради Людмила Пасічна;
• у номінації «Фізична культура» − учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І−ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради Марія Глоба.
Приз глядацьких симпатій отримала учитель української мови і літератури НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Ірина Шевченко.