Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії

30 бер. 2017
У Черкасах з 24 по 28 березня проходила ХХІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії.

На олімпіаду прибули 163 учасники з  24 областей  України і міста Київ.

Організаторами  олімпіади стали Міністерство освіти і науки України, Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Переможцями олімпіади визнано 62 учні. Дипломами І ступеня нагороджено 8 школярів,  ІІ ступеня –19,  ІІІ ступеня – 35.

Решта  отримали дипломи учасників. Нагороду «Кращий знавець історії» здобув Матвій Володимирович Терещук, учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради.

Приємно відзначити, що 4 учні загальноосвітніх закладів Черкащини здобули перемогу  на олімпіаді, це:

• Попов Максим Максимович, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої шкли І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради  - диплом І ступеня.
  • Смілянець В’ячеслав Володимирович, учень 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені МП. Бажана Уманської міської ради Черкаської області - диплом ІІ ступеня.
  • Мельник Ольга Валеріївна, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради -  диплом ІІІ ступеня.
  • Велько Катерина Олександрівна, учениця 8 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради    ̶  диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо всіх з перемогою!