ВІДБУВСЯ ІV ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

18 лют. 2017
18 лютого 2017 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся ІV (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс, що заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року, проводиться щорічносеред учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Цього року – усімнадцяте.

Талановита учнівська молодь  представляла практично всі райони Черкаської області ( 42 учасники).

Право відкрити конверт із завданнями IV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика було надане представнику Ліги українських меценатів Володимиру Трохимовичу Поліщуку.

Проведення конкурсу проходило у дружній атмосфері, де кожен із учасників на практиці зумів показати своє досконале знання мови,  майстерність щодо  творчого   вміння викласти свої думки на папері, передавши  незвичайну красу і велич українського слова.